0372-55-81-51(56), 099-639-09-86,
050-668-19-79
Пн-Пт: 9.00-19.00. Сб: 9.00-16.00. Нд: Вихідний

БАНДАЖНО-КОРСЕТНА ПРОДУКЦІЯ

БАНДАЖНО-КОРСЕТНА ПРОДУКЦІЯ

Медичні бандажі: види, характеристики, особливості використання

Після травми, для того щоб пацієнт міг продовжувати вести активний спосіб життя, необхідно обмежити різкі рухи і забезпечити надійну фіксацію пошкодженої частини тіла. Перенапруження або надмірні фізичні навантаження можуть стати причиною виникнення локальних болів в хребті і привести до загального погіршення здоров'я. У комплексі з лікувальними процедурами, лікар обов'язково призначає використання медичного бандажа або корсета. Ці ортопедичні засоби допомагають нормалізувати тонус м'язів, зменшують біль і не дозволяють захворюванню перейти в хронічну форму. Необхідно пам'ятати, що проблеми з хребтом - одна з причин порушення роботи внутрішніх органів, так як змінюється їх природне положення і погіршується кровообіг.


Види медичних бандажів і їх особливості:

Медичні бандажі найчастіше купують для лікування остеохондрозу, радикуліту і грижі. Їх призначають при зміщенні хребців і виникненні болів в попереково-крижовому відділі, при травмах і після розтягнення зв'язок. Правильно підібраний бандаж буде добре підтримувати хребет і м'язи, фіксувати положення внутрішніх органів і знижувати больові відчуття при ходьбі і фізичної активності. Носити корсет або бандаж можна також для профілактики при сильних навантаженнях або заняттях професійним спортом.

Виділяють такі типи цих ортопедичних виробів:

Абдомінальний або післяопераційний. Цей бандаж потрібен для того щоб запобігти виникненню гриж після хірургічних втручань. Він фіксує черевну порожнину.

Еластичні медичні бандажі для суглобів. Забезпечуючи легку або середню фіксацію, вони використовуються для полегшення навантаження на травмовану зону, а також при нестабільності суглоба. До цієї категорії відносяться плечові, ліктьові, гомілковостопні і променевозап'ястні бандажі.

Для вагітних і молодих мам. Підтримує живіт і правильне положення плоду. Бандаж не дозволяє шкірі сильно натягатися і є хорошою профілактикою післяпологових розтяжок. Необхідність носіння спеціальної компресійної білизни і дородових фіксуюючих поясів може виникнути у 2-му чи 3-му триместрі. Ці ортопедичні засоби також використовуються для того щоб швидше утягнути шкіру живота і привести його в норму після пологів.

Протигрижові. Використовуються, як профілактичні при роботі, яка пов'язана з підйомом тяжкості і фізичним перенапруженням. Незамінні в післяопераційний період. Такі бандажі мають спеціальні компресійні налагодження для проблемної зони. Ці ортопедичні засоби лікарі прописують після випадання грижі і з метою профілактики рецидиву.

Реберні. Виписуються після перенесених операцій на грудній клітці та перенесених травм в постреабілітаційний період.

Пахові. Забезпечуючи помірний тиск, утримують грижу і знижують біль. Бандажі розроблені з урахуванням біомеханіки процесів в цій області, забезпечують делікатну підтримку тіла і надійну фіксацію.

Фіксатори для шиї. Носяться на шийному відділі хребта. Вибір типу і жорсткості бандажа залежить від виду патології або складності травми. Є жорсткі, напівтверді і м'які моделі.

Корсети для спини. Застосовуються для лікування міжхребцевих гриж, остеохондрозу та інших деформацій. Ці бандажі можуть забезпечувати повну або середню ступінь фіксації.
Якщо бандаж підібрати неправильно, він буде малоефективний або зовсім марний. Перед тим як безпосередньо робити замовлення, рекомендуємо не тільки подивитися фото і опис товару, але і проконсультуватися у фахівця. Ціна ортопедичного виробу буде залежати від призначення, складності конструкції і матеріалу. Всі представлені в каталозі моделі пройшли необхідні перевірки, мають відповідні сертифікати і рекомендуються для використання в лікувальних і профілактичних цілях лікарями.



Виберіть підкатегорію

СХЕМА ПРОЇЗДУ