0372-55-81-51(56), 099-639-09-86,
050-668-19-79
Пн-Пт: 9.00-19.00. Сб: 9.00-16.00. Нд: Вихідний

ДІАБЕТИЧНЕ ВЗУТТЯ

ДІАБЕТИЧНЕ ВЗУТТЯ

Що таке діабетична стопа?
Пошкодження нервів внаслідок діабету може призвести до втрати чутливості в ногах. Уражена людина може не відчувати порізів, пухирів чи ран. Такого роду пошкодження ніг можуть призвести до утворення виразок та виникнення інфекцій.


Інноваційне взуття dw для людей з діабетом


Цукровий діабет створює багато проблем та викликає додаткові ускладнення. Однак їх можливо тримати під контролем, якщо дотримуватися спеціального догляду. Правильне взуття захищає ваші ноги від подальших ускладнень. Правильне взуття повинне відповідати цим трьом обов’язковим вимогам:
 
М’який дихаючий матеріал;
Ригідна протиударна підошва;
Достатній простір для ноги.
                                                  
​Надмірний тиск і тертя неправильно підібраного взуття або тісне взуття можуть призвести до використання пластирів, утворення мозолів і виразок, не тільки на ураженій нозі з втратою чутливості, а й на ногах без ознак невропатії.

Взуття з правильною посадкою не повинно бути ні занадто тісним, ні занадто вільним. Правильним розміром взуття є той, де найширша частина стопи, яка лежить впоперек стопи біля основи пальців ніг – буде відповідати розміщенню найширшої частини взуття, а висота повинна забезпечувати достатній простір для всіх пальців.


Взуття серії dw випускається в трьох різних розмірах по ширині з додатковою глибиною та додатковим простором для пальців.  В наявності моделі для жінок та чоловіків.  Гладеньке всередині, з амортизуючою підошвою та виготовлене з використанням дихаючого матеріалу.

Є у продажі чоловічі та жіночі моделі в різних кольорах. 
Взуття доступне  в трьох різних розмірах по ширині (нормальна, широка та екстра-широка)  з додатковою глибиною та додатковим простором для пальців.

Спеціалізований догляд за діабетичною стопою не закінчується вибором належного взуття. Аксесуари, такі як діабетичні устілки та діабетичні шкарпетки можуть додатково покращити якість життя і звичну ходьбу.MEN’S DW CLASSIC deep blue  для чоловіків

MEN’S DW CLASSIC deep blue для чоловіків

MEN’S DW CLASSIC deep blue Серія dw classic для чоловіків виготовляється у трьох різних розміра..

2700.00грн

WOMEN’S DW CLASSIC morning lilac для жінок

WOMEN’S DW CLASSIC morning lilac для жінок

Серія dw classic для жінок виготовляється у трьох різних розмірах за шириною з додатковою глибиною т..

2700.00грн

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

СХЕМА ПРОЇЗДУ